Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie wina Mopsu, ani opiekunów na kolonii. Polecam wybrać się chociaż raz do pracy na kolonie z "trudną młodzieżą", owszem nie wszystkie dzieci są złe, ale wystarczy kilka osób "bezstresowego wychowywania". Takie dzieci w żaden sposób nie reagują ani na opiekunów, kierowników ani tym bardziej na prośby rodziców, zawsze kończy się to tak samo: "wie Pan, ja wiem, że moje dziecko do najgrzeczniejszych nie należy, porozmawiam z nim" a za pięć minut taki artysta bije kolegów bo ma starszego brata.... Kolonie profilaktyczne to nie puszczenie dzieci na wczasy "all inclusive", gdzie mogą robić co chcą i kiedy chcą, więc nie dziwmy się, że była nieprzyjemna atmosfera, jeśli dzieci nie chciały ( i nie dawały ) realizować programu bo przecież są na "wczasach" i im wszystko wolno. 10 dni kolonii to zdecydowanie za mało żeby nauczyć je bezproblemowego życia w społeczeństwie, a wychowaniem dzieci powinni zajmować się rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma z Zielonej Góry bo po tej stronie Wisły nikt z tą patologia nie chciał mieć nic wspólnego. Za rok nikt nie będzie chciał się ta patologia zajmować to może Ukraińcom ich wcisną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byleś woidzialeś? Dzieci to sa tylko dzieci a ze ktos nie umie sobie z nimi radzic to jest jego problem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz i nie grzmisz ludzie o czym wy mowicie? Po pierwsze z tego co sie orientuje to kazdy kto ma co najmniej dwwoje dzieci ma 500 plus, czyli wszyscy jestesmy patolami, zamiast zaintersowac sie dobrem dzieci to wywolujecie gowno burze o mops i inne smieszne instytcje najlepiej wszystkich pietnowac ile z was pobiera zasilki na dzieci wielcy panstwo w mercedesach ze zlomu w niemczech tu chodzi o dzieci o to co sie tam wydarzylo a nie o to kto ma 500 a kto nie ma . nasi dziadkowie nie mieli zasilkow na dzieci i mieli po kilkoro dzieci tez byli patolami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej wszystkich wrzucic do jednego worka bo z mopsu lecz sie czlowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektorzy tutaj bronia dzieci, ze nie sa niczemu winne, bo to ich rodzice itd.. ale przecież wystarczy zobaczyć jak sie te dzieciaki zachowuja. nie mowie, ze wszyscy, ale duza wiekszosc. w wieku kilkunastu lat juz fajka, co drugie slowo na "K" itd.. a pozniej dziwota, ze opiekunowie maja ich dosc.. jezeli jedzie sie za nieswoje pieniadze, to trzeba nauczyc dziecko, aby zachowalo kultre, chociazby na czas wypoczynku czy przebywania z innymi ludzmi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrob sobie dziecko i tez ci dadza 500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kadra nie umie usadzic 3 delikwentow wiec dzwoni sie do rodzicow i paszol won do domu nie ma problemu a nie uzerac sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobrą radę dla tych mam- wysłać "starego" na kopalnie / spółki rekrutują bez przerwy /,samej na kase do marketu /też są w Łęcznej wakaty/ i będziecie mogły wysłać te swoje pociechy na kolonnie gdzie tylko chcecie. Chyba że jesteście ugruntowane w przekonaniu ze wam się NALEŻY za darmo i w najlepszym gatunku bo macie dzieci. Jesli tak to nie dziwić się że wyzywają was tu od patoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tu wypisujecie to sie w glowie nie miesci. Nie znacie ludzi i ich dzieci a wyzywacie ich od alkoholikow i patologi. Wiele rodzicow z tych rodzin chodza do pracy a 500+ nalezy sie na dziecko i to ze korzysta z mopsu to nie znaczy ze patola, wiele osob z was tez napewno korzysta tylko teraz sie wymadrza bo to nie ich dzieci wrocily z tej koloni.  Mops nie jest winny ale opiekunowie nie poradzili sobie nie mowie tu o dzieciach patologiczych ogolnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kogo te dzieci złapały wszy jak nie od siebie wzajemnie? Może przed przyjęciem na kolonie należało sprawdzić czystość dzieci, aby te które nie miały "lokatorów" nie uszczęśliwiało nimi innych. Całą resztę najlepiej było skontrolować w trakcie kolonii skoro rodzice zgłaszali skargi dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mi ktoś tak groził że za drążenie tematu w mediach zabiorą 500 + to bym lał wszystkich tam po mordach ...... Nie zastrasza sie ludzi ale to Polska więc morda w kubeł i zapierdzielaj za najniższa krajową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to jednak pusty i zawistny naród.Nie chce mi się nawet tego komentować .Dzieci jak dzieci jedne takie drugie inne.A opiekunowie są po to zeby się nimi zająć koniec i kropka.I zadnemu dziecku nie powinna sie stać krzywda!!!!Niby po co ci opiekunowie sa!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się tekst "których rodziny nie są w najlepszej sytuacji materialnej". To niech przestaną pić, wtedy poprawi im się sytuacja materialna. Bo z tego co wiem to "Wyjazd został opłacony z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych". Oczywiście nie mam tu nic do dzieci i ich zachowania. Winni są tu tylko i wyłącznie rodzice, bo to oni wychowują dzieci i dają im przykład. Nie mam też nic przeciwko 500+ dla DZIECI, których rodzice właśnie na te 500+ pracują. Jedyne co mi przeszkadza to utrzymywanie tych darmozjadów, tej patologi, którym nie chce się pracować i czekają tylko na darmową kasę na fajki, wódę i inne używki, zamiast zadbać o dzieci. A jacy oni roszczeniowi, a ile to im się należy, ile to można wyciągnąć kasy z państwa, tylko tym się interesują. A kto na to pracuje? No właśnie my podatnicy, ludzie którzy pracuja utrzymują tych darmozjadów, łącznie z Państwem, które potrafi rozdawać nie swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz jeden kobitke straszył po tym jak zalajkowała opozycję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwon do Mopsu i zapytaj o co chodzi z tym programem jak nie wiesz to nie pier.... Tu glupot. Ja pracuje maz tez i nie biore pieniedzy z mopsu nie pijemy za twoje pieniadze. Dowiedz sie o co chodzi z tym programem i pozniej sie odezwij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od rządzących w naszym powiecie dyrektorek dyrektorów którzy myślą tylko jak zarobić kosztem innych, innych ludzi którym mają pomagać maja gdzieś  liczą się swoje prywatne interesy taka prawda wiem co pisze!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poltur, czy Lutur. Jednakowa banda złodzieji, żerująca na małych dzieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę brać pod uwagę, że dzieciaki często konfabulują, w celu zwrócenia na siebie uwagi przez rodziców, którzy z reguły są nieobecni w ich życiu (jakoby wychowawcy ich wyzywali). Ponadto 3 wychowawców na grupę trudnych dzieciaków to zwyczajnie za mało. Za fatalne warunki mieszkalne, niedostateczną liczbę kadry czy bzdurny program odpowiada biuro Poltur. Proszę wziąć pod uwagę, że upilnowanie dziecka w budynku kilkupiętrowym jest praktycznie niemożliwe, szczególnie że taki wychowawca śpi około 4 godzinny dziennie (a najlepiej żeby nie spał).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw wróć do szkoły i naucz się porządnie czytać i pisać. I oczywiście trochę kultury, ale tą to się wynosi z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...